Rychlý cvak těsně před příjezdem vlaku. V tom fofru mi ujel focus (vlak naštěstí ne), což jsem se neúspěšně pokusil zamaskovat SW patláním. Nicméně bych si ty chuchlíky rád vyfotit ještě jednou, v klidu a pořádně.
Když tak na tu „fotku“ koukám, měl bych si ji vyfotit ještě jednou a bez větvičky. Ten rezavej modrej plech by se mi mohl hodit jako pozadí pro aktualizované logo grádyše.