Ema odjela na tábor a Jáchym dostal záchvat, že „on ještě nikdy na táboře nebyl"!
Číst dál: Wilson 2 - 27. července 2015
Včera večer jsme grilovali.
Číst dál: 23. července 2015
Je to jenom nekvalitní cvak kompaktem, ale nevím, jestli existuje jiné místo, kde bych se chtěl v tomto letním počasí HNED TEĎ ocitnout.
Číst dál: 21. července 2015
A je po dovolené...
Číst dál: 20. července 2015
Tak na co já bych si dneska zanadával? Jsem nějakej utlumenej, ani brblat se mi moc nechce.
Číst dál: 9. července 2015
Tato fotka se tady měla objevit už včera, ale z objektivních důvodů to nakonec nevyšlo.
Číst dál: 8. července 2015
(fotka „normálně/konzervativně" upravená je dole v galerii)
Číst dál: 2. července 2015
To jsem celý já.
Číst dál: 1. července 2015
Číst dál: Sado? Maso! - 16. září 2014
Číst dál: 25. března 2013
Číst dál: Dvanáct grádů No.19
Číst dál: Delirium tremens - 12. ledna 2014