Z nepřetržitého ranního toku informací (ve smyslu že Ema nezavře pusu ani při jídle) mi v paměti (ani nadechovat se nepotřebuje) utkvělo (mluví i při čištění zubů) následující (dokonce i ze spaní):
Dnešní delirickou fotku (pro případ, že by si ji někdo chtěl taky vyfotit, focenou Nikkorem 105mm f/2,8 - bez toho to rozhodně nedáte) věnuji nám všem alkáčům (tj. i tobě Poldo a Pavle).
Včera jsem se díval na díl Vyprávěj, ve kterém se Josef - čerstvě v důchodu - baví pěstováním rajčat, jejichž sazenice pne po tyčkách od Sovětských vlaječek.