čtvrtek, 15 srpen 2019 16:37

Hodnej strejda - 15. srpna 2019

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Dole v galerii je ještě varianta fotky bez strejdy ... Né teda, že by byla lepší :)

Abych taky zase jednou udělal něco pro rodinu, tak jsem dětem snížil příděly jídla a za ušetřené peníze jsem si koupil meteostanici. Vůbec nechápu, jak jsem bez tohoto zařízení dokázal tak dlouho přežít. Má jen jednu chybu - nekoupil jsem ji už před deseti lety, takže mi chybí historická data.

Dokonce se mi po chvíli počítačového trápení podařilo zprovoznit ukládání dat do vlastní databáze (pozor! v mobilu se zobrazí jen základní ořezaná verze, v počítači stránky vypadají DOST jinak), nikoliv jen do podporovaných veřejných cloudů typu WeatherUnderground či Weathercloud.

Ale to už je námět na nějaký příští (odborněji laděný) článek, který snad někomu ukrátí trápení, kterým jsem si musel projít já. Přece není možné, že jsem jediný člověk na světě s WI-FI meteostanicí (tj. bez datového úložiště), kterému nestačí veřejné úložiště dat (navíc většinou časově omezené na pouhou roční historii).

 


P.S. Všimli jste si zbrusu nového fontu Lexend na mých stránkách?

 

P.P.S. A díky neuvěřitelně flexibilnímu a rozsáhlému projektu Meteotemplate si můžu například generovat i následující dynamické obrázky:

 

Přečteno 118 krát Naposledy změněno pátek, 20 září 2019 11:21

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Prohledávání článků

Počasí

Reklama

Poslední komentáře