pátek, 05 srpen 2016 14:31

5. srpna 2016

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Fakt mě nebaví ani nové Jetelíny, ani staronové Pošty pro tebe, ani staří Vinetouové (kamenem do mě, ale časy, kdy jsem s vytřeštěnýma očima hltal Old Shatterhanda v knihách a kinech jsou minimálně pětadvacet let pryč).

A hledat po všech warezových internetech pět řad super seriálu, abych pak zjistil, že mi chybí zásadní předposlední díl poslední řady, to už mě taky krká. A tak jsem si před časem předplatil Netflix. A jelikož naše domácí postarší (úplně blbé a ne-smart) elcédéčko ještě Netflix nativně nezvládá, dovybavil jsem jej USB bazmekem jménem Chromecast.

A od té doby už nic neřeším. Na mobilu (popřípadě na počítači) si vyberu pořad mému srdci momentálně nejbližší a je to. Vzhledem k tomu, že se k televizi pravidelně dostávám nejdříve kolem jedenácté večer, preferuji (díky jejich délce, která se pohybuje od tři čtvrtě hodiny do jedné hodiny) různé seriály. A že jich na Netflixu je...

A včera jsem si rozkoukal detektivku s divným názvem Marcella. Okamžitě mě TOTÁLNĚ pohltila. Až do včerejška jsem byl přesvědčen, že nejúchylnější seriálová ženská postava je Carrie Mathison (viz obrázek vpravo) z výborného seriálu Homeland - vřele doporučuji ke shlédnutí, u nás se už vysílal pod názvem Ve jménu vlasti.

Jenže po dvou dílech Marcelly mám pocit, že londýnská policajtka strčí agentku CIA Carrie hravě do kapsy. Už se nemůžu dočkat dalších dílů...

 

Přečteno 1598 krát Naposledy změněno pátek, 05 srpen 2016 15:07

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Prohledávání článků

Reklama

Poslední komentáře