pátek, 05 srpen 2016 14:31

5. srpna 2016

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Fakt mě nebaví ani nové Jetelíny, ani staronové Pošty pro tebe, ani staří Vinetouové (kamenem do mě, ale časy, kdy jsem s vytřeštěnýma očima hltal Old Shatterhanda v knihách a kinech jsou minimálně pětadvacet let pryč).

A hledat po všech warezových internetech pět řad super seriálu, abych pak zjistil, že mi chybí zásadní předposlední díl poslední řady, to už mě taky krká. A tak jsem si před časem předplatil Netflix. A jelikož naše domácí postarší (úplně blbé a ne-smart) elcédéčko ještě Netflix nativně nezvládá, dovybavil jsem jej USB bazmekem jménem Chromecast.

A od té doby už nic neřeším. Na mobilu (popřípadě na počítači) si vyberu pořad mému srdci momentálně nejbližší a je to. Vzhledem k tomu, že se k televizi pravidelně dostávám nejdříve kolem jedenácté večer, preferuji (díky jejich délce, která se pohybuje od tři čtvrtě hodiny do jedné hodiny) různé seriály. A že jich na Netflixu je...

A včera jsem si rozkoukal detektivku s divným názvem Marcella. Okamžitě mě TOTÁLNĚ pohltila. Až do včerejška jsem byl přesvědčen, že nejúchylnější seriálová ženská postava je Carrie Mathison (viz obrázek vpravo) z výborného seriálu Homeland - vřele doporučuji ke shlédnutí, u nás se už vysílal pod názvem Ve jménu vlasti.

Jenže po dvou dílech Marcelly mám pocit, že londýnská policajtka strčí agentku CIA Carrie hravě do kapsy. Už se nemůžu dočkat dalších dílů...

 

Přečteno 688 krát Naposledy změněno pátek, 05 srpen 2016 15:07

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Prohledávání článků

Reklama

Poslední komentáře

 • Nerezové míchadlo

  Martin 18.03.2018 10:08
  Odp.: Výrobca motora
  Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jak jste přivařil šrouby ke dnu hrnce, které drží hliníkovou desku?
   
 • Nucené sycení

  Stanley 23.02.2018 12:58
  Odp.: Nucené sycení
  dakujem mne bolo povedane ze ked je flasa co2 v chlade tlak bude zkresleny oproti tomu ked bude ...
   
 • Nucené sycení

  Martin 23.02.2018 11:12
  Odp.: Nucené sycení
  Na umístění lahve s plynem nezáleží, důležitá je teplota piva. P.S. Tabulku můžeš nahradit on-line ...