pátek, 05 srpen 2016 14:31

5. srpna 2016

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Fakt mě nebaví ani nové Jetelíny, ani staronové Pošty pro tebe, ani staří Vinetouové (kamenem do mě, ale časy, kdy jsem s vytřeštěnýma očima hltal Old Shatterhanda v knihách a kinech jsou minimálně pětadvacet let pryč).

A hledat po všech warezových internetech pět řad super seriálu, abych pak zjistil, že mi chybí zásadní předposlední díl poslední řady, to už mě taky krká. A tak jsem si před časem předplatil Netflix. A jelikož naše domácí postarší (úplně blbé a ne-smart) elcédéčko ještě Netflix nativně nezvládá, dovybavil jsem jej USB bazmekem jménem Chromecast.

A od té doby už nic neřeším. Na mobilu (popřípadě na počítači) si vyberu pořad mému srdci momentálně nejbližší a je to. Vzhledem k tomu, že se k televizi pravidelně dostávám nejdříve kolem jedenácté večer, preferuji (díky jejich délce, která se pohybuje od tři čtvrtě hodiny do jedné hodiny) různé seriály. A že jich na Netflixu je...

A včera jsem si rozkoukal detektivku s divným názvem Marcella. Okamžitě mě TOTÁLNĚ pohltila. Až do včerejška jsem byl přesvědčen, že nejúchylnější seriálová ženská postava je Carrie Mathison (viz obrázek vpravo) z výborného seriálu Homeland - vřele doporučuji ke shlédnutí, u nás se už vysílal pod názvem Ve jménu vlasti.

Jenže po dvou dílech Marcelly mám pocit, že londýnská policajtka strčí agentku CIA Carrie hravě do kapsy. Už se nemůžu dočkat dalších dílů...

 

Přečteno 903 krát Naposledy změněno pátek, 05 srpen 2016 15:07

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Prohledávání článků

Reklama

Poslední komentáře

 • MacGraadysh 80/- No.1

  T0mica 08.12.2018 21:13
  Recept
  Ještě jednou díky za shrnutí tvých poznatků o tomto stylu...pivo docela sklidilo ohlas a já jsem velmi ...
   
 • Protitlaková stáčečka

  Martin 05.12.2018 08:42
  Odp.: Pistole na plneni lahvi
  Asi řešíš neexistující problém. "Tabulkový" (jak to nazýváš ty :) ) tlak většiny piv při výčepní ...
   
 • Protitlaková stáčečka

  Ilja 04.12.2018 23:10
  Odp.: Pistole na plneni lahvi
  I kdyz je kyveta je dokonale tesna, neni napojena na redukcni ventil, po syceni pivo samozrejme ...