úterý, 07 leden 2014 09:38

7. ledna 2014

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Mám pocit, že naši komunisti byli - co se zavádění komunismu do praxe týká - úplní amatéři.

A Němci to přitom mezitím dopracovali k dokonalosti. Dvanáctého prosince jsem si něco objednal v jednom německém e-shopu. Zaplatil(!) jsem a nic. Šestnáctého se najednou stav objednávky změnil na "Doručena", přičemž evidentně doručena nebyla. Zahájil jsem zoufalé mailové bombardování vlastníka onoho obchodu, ale bez jakékoliv odezvy.

Včera (tj. šestého ledna) mi najednou došla odpověď na můj první mail s tím, že zásilka se jim sedmnáctého(!) prosince vrátila jako nedoručitelná z důvodu špatné adresy (zásilky z Německa si nechávám zasílat do německého P.O. boxu). Přiložili i fotku balíku - adresa byla správně, jenom pan DHL ji škrtnul a balík vrátil. Asi moc práce před svátky, tak se vylosované balíčky hned vrací, čímž se šetří omezené lidské zdroje...

Očekávat od provozovatele obchodu nějakou komunikaci mezi sedmnáctým prosincem a šestým lednem se taky ukázalo jako naivní... Tak jsem jim znovu poslal tu stejnou adresu (na kterou mi dříve už několik zásilek úspěšně dorazilo) a budu doufat, že se ozvou dřív, než za další tři týdny.

 

Přečteno 1291 krát Naposledy změněno úterý, 07 leden 2014 13:58
Více z této kategorie: « 6. ledna 2014 8. ledna 2014 »

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Prohledávání článků

Reklama

Poslední komentáře