úterý, 10 říjen 2017 13:58

Západ na Friesových boudách - 10. října 2017

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Je mi jasné, že tento obrázek (složený z pěti fotek na výšku) je tak říkajíc o ničem, ale nechávám si jej z ryze osobních sentimentálních důvodů.

(vraceli jsme se z jedné poměrně dlouhé tůry, už byla skoro tma, rychle se ochlazovalo a foukal studený vítr. Jáchym se zastavil sto metrů od hotelu a celou věčnost jen tak stál opřený o hůlky, na volání nereagoval. myslel jsem, že je smrtelně vyčerpaný a že jej budu muset na pokoj odnést, když tu se probral, přišel za námi a šťastně prohodil, že „obdivoval červánky“) 

V každém případě já takové návaly štěstí se svým novým Galaxy S8 nezažívám. Gorilla Glass 5 sice přežije pád z patnáctého patra, může jej bez poškození přejet tank a v případě nouze jej lze použít místo podložky pro naklepávání řízků železnou paličkou. Co je to ale platné, když jej poškrábe i kapsa od kalhot nebo kožené pouzdro (vyhledávací dotaz „galaxy s8 scratches easily“ mi dnes na Google vrátil ne příliš optimistických 922.000 záznamů)? Jako by byl vyroben z tvrzeného másla (není to náhodou důvod pro hysterické zdražování této potraviny?).

Neodbytně se mi na mysl vkrádá otázka - který marketingový mág se rozhodnul ochránit nejnovější řadu nikterak levných telefonů proti útoku tankové jednotky a zaplatit za to náchylností na poškrábání hadříkem na brýle? Nebo jsem snad někde v manuálu přehlídnul doporučení skladovat telefon v nepolstrovaném pouzdře ukutém z tvrdé sibiřské oceli?

 

Přečteno 223 krát Naposledy změněno úterý, 10 říjen 2017 14:28

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Prohledávání článků

Reklama

Poslední komentáře

 • Nucené sycení

  Stanislav 17.02.2018 23:56
  Odp.: Nucené sycení
  Ahoj prosím tě dal jsem pivo do kegu a natlakoval (poprvé) , po půl dni tlak zmizel, to si co2 vzalo ...
   
 • Příprava a nákupy součástek, část pátá

  Martin 14.02.2018 11:30
  Odp.: umiestnenie senzorov
  Jo jo, to je jasný. Bral jsem to jako samozřejmost :)
   
 • Příprava a nákupy součástek, část pátá

  zp 14.02.2018 11:06
  Odp.: umiestnenie senzorov
  dany argument beriem, len som ta chcel upozornit na to, aby si si kontroloval aj teplotu v mash tune ...